KONST / Litografier / Färglitografi 9434009
nr 943 4009
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Bengt Lindström (1925-2008), Hamlet, 57/90, signerad, 64x48
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 16 februari 2015
kl 18:40:01
1.500 kr
1.700 kr
16 feb
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström